پاسخگویی، نوآوری و کیفیت

 

 1. هویت: کیفیت محصول تولیدی به هویت کاری تک تک کارمندان شرکت گره خورده است.
 2. شریکی مطمئن: ما خود را شریک اهداف عالیه مشتریانمان دانسته و نیاز آنها را جهت مدیریت سیالات خنک کننده درک می کنیم. به همین دلیل است که مشتریان ما در اقصی نقاط جهان رنوس را بعنوان یک متخصص قابل اعتماد با دانش فنی بالا در زمینه سیالات خنک کننده و گریس های صنعتی می شناسند. گواهینامه های بین المللی، مجوز های صنعتی، تاییدیه های تولید کنندگان در سراسر جهان مهر تاییدی است بر این ادعا.
 3. شرکتی خانوادگی: تمامی سهامداران شرکت رنوس اعضای یک خانواده می باشند. این به معنی اتحاد، اعتماد، اطمینان و پایداری دراز مدت است. تمرکز روی نیازهای مشتریانمان و استراتژی بلند مدت بجای تاکتیکهای کوتاه مدت.
 4. سلامتی در راس امور: شرکت رنوس در ساخت روانکارهای سازگاری بالا با پوست پیشتاز است - محصولاتی عاری از آمین و اسید بوریک. علاوه بر الزامات قانونی، حساسیت مشتریانمان را نسبت به سلامت و ایمنی پرسنل خود درک کرده و عامل سلامتی را در الویت شاخص های تولیدی خود قرار داده ایم
 5. محیط زیست: گریسهای روانکار شرکت رنوس شامل فلزات سنگین نیستند. گواهینامه DIN ISO 14001 بر تعامل مسئولانه ما با عوامل زیست محیطی تاکید دارد.
 6. مسئولیت سازمانی: بعنوان یک عضو ازطرح مسئولیت اجتماعی شرکت ها به نام پیمان جهانی در سازمان ملل، شرکت رنوس بشکل فعال به امر حقوق بشر، استانداردهای کار و حفاظت محیط زیست متعهد است.
 7. انعطاف پذیری و سرعت: شرکت رنوس از لحاظ ابعاد سازمانی در رده متوسط قرار دارد. این امر باعث پاسخگویی در اسرع وقت و انعطاف پذیری سازمانی می شود. برای مثال نتایج آزمایشگاهی ظرف مدت 24 ساعت مشخص می شوند.
 8. نوآوری: توسعه های جدید و گسترده. ما راه حلهای منحصر بفرد را برای تک تک مشتریانمان توسعه می دهیم چه برای مادام العمر کردن سیالات خنک کننده و گریس های روانکار و چه برای روانکارهای مخصوص در صنایع غذایی، دارویی، آرایشی و بهداشتی. ما در جوابگویی به خواسته های مشتریانمان و توجه به الزامات خاص و منحصر به صنعت آنها و کاربردی بودن محصولاتمان در بخش های مختلف قاطع عمل می کنیم.
 9. سرمایه گذاری در آینده: 25 درصد از کارکنان ما در زمینه تحقیق و توسعه فعالیت دارند. این درصد بوضوح ادعای رنوس را بعنوان یک مبتکر پیشرو و متخصص در تولید روانکارها تاکید می کند.
 10. سازگار با محیط زیست و لطیف بر روی پوست: شرکت رنوس اولین شرکتی بود که افزودنیهای سازگار با محیط زیست را استفاده کرد و بعدها سیالات خنک کننده عاری از آمین و اسید بوریک را در شبکه فروش وارد نمود.
 11. همکاری نزدیک با موسسات تحقیقاتی مشهور و دانشگاهها: فرمولهای جدید جهت نیل به پایداری بلند مدت یا مقاومت در برابر باکتری ها و قارچها.
 12. استفاده از مواد اولیه درجه 1: بازرسی صد در صد مواد اولیه ورودی و تنظیم قراردادهای کیفیت با تامین کنندگان این مواد، متضمن تولید محصولات درجه یک می باشد.
 13. سازگاری کیفیت محصولات با استانداردهای جهان: در سراسر جهان، ارزش افزوده بدست آمده در فرآیند تولید مشتریان از طریق کیفیت بالا و ایمنی محصولات روانکار رنوس حاصل می شود.
 14. ساخت آلمان: تحقیق، توسعه و تولید بر اساس استانداردهای کیفی کشور آلمان. با مستقر بودن دفتر مرکزی و تمام بخشهای تولیدی تابعه در یک سایت در شهر مونشن گلادباخ سرعت ارتباط سازمانی در فرایند تولید ایمن تضمین می شود.
 15. آخرین استانداردهای تولید: خطوط تولیدی شرکت رنوس در زمره مدرنترین کارخانه های تولید گریس ها و روانکارهای صنعتی در اروپا محسوب می شوند. تقاضای بالا برای محصولات تولیدی رنوس نتیجه بازتاب استفاده از مدرن ترین تجهیزات و جدیدترین تکنولوژی در ساخت روانکارها می باشد.
 16. بالاترین کیفیت فرآیند: در سیستم مدیریت سیال شرکت رنوس، ترکیب منحصر بفردی از محصولات عالی ( روانکارها ) و دانش تخصصی ( مهندسی ) بکار گرفته می شود. بدین ترتیب هزینه تولید سیال و قیمت تمام شده هر واحد تولیدی بطور متوسط تا 30 درصد کاهش می یابد.

 

شرکت زربرگ سپیدار نوین

 • تهران، خیابان شریعتی، خیابان ظفر، خیابان صبر، خیابان مطهری جنوبی، پلاک 21 واحد 6
 • 26405559-60
 • 22260648
 • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  ایمیل ارسال نشد !   Your email has been sent.

map mod1

بالا